Ruban Makine

Ruban Makine hizmet seviyesini pazarın ihtiyaç duyduğu en üst standartlara çıkartma misyonu ile sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Üretimimizi Kdz.Ereğli de 5000m2 si kapalı 12000 m2 alana kurulu farikasında gerçekleştirmektedir. 
Gerek hizmet kalitesi, gerekse ürün kalitesi yönünden kendisini sürekli geliştirerek bu günlere gelmiştir.
Firmamız başta “Boru-profil Hatları” , “Dilme Hatları” ve “Boy Kesme Hatları” olmak üzere sac işleme makinaları imalatında uzmanlaşmıştır. 

Ayrıca 2. el makine alım-satım , revizyon ve kurulum işleri yapmaktadır. Bunun dışında elektrik-otomasyon, boru-profil makinası kaynak makineleri , sıcak-soğuk kesim testere , boru-profil kalıpları , dilme bıçakları gibi pek çok makine ekipman ve yedek parça imalatını gerçekleştirmektedir.

 

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz daima bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. En iyi olmaktan kastımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı dost ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır..

Kalite Politikası

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak , müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.



Bu sayfayı paylaş